0800 298 9690

Callback Request

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Witamy na stronie internetowej Hattons Solicitors. Ta strona została przetłumaczona wyłącznie dla Ciebie, abyś był(a) świadomy(a) jaką pomoc prawną możesz uzyskać poprzez kancelarię prawniczą Hattons Solicitors.

Hattons Solicitors jest kancelarią prawniczą specjalizującą się w ubieganiu o roszczenia za urazy osobiste doznane w wyniku wypadków oraz w sprawach z zakresu prawa pracy. Nasza firma działa na obszarze Północnej Anglii z biurami mieszczącymi się w St Helens, Widnes i Leigh.

Możemy Ci pomóc, jeżeli doznałeś(aś) obrażeń ciała lub borykasz się z problemami zdrowotnymi, wynikającymi z doznanych obrażeń

Nasi eksperci mogą pomóc w uzyskaniu odszkodowania jakie Ci się należy, jeżeli miałeś(aś) wypadek , na przykład w miejscu pracy lub poprzez wypadek masz teraz problemy ze zdrowiem.

Kiedy zdaża się wypadek w miejscu pracy, często ma on katastrofalne skutki. Najbardziej frustrujące jest to, że często owym urazom można by było zapobiedz poprzez lepsze szkolenia i odpowiednie procedury dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy.

Każdy pracodawca ma obowiązek stworzenia bezpiecznego miejsca pracy wszystkim swoim pracownikom; często po złożeniu wniosku o odszkodowanie przyczyniasz się bezpośrednio do poprawienia warunków bezpieczeństwa i higieny pracy, tak aby w przyszłości takie wypadki nie miały miejsca.

Także nasza kadra, w skład której wchodzą wysoko wyspecjalizowani i doświadczeni prawnicy, może pomóc Ci w uzyskaniu odszkodowania, jeżeli brałeś(aś) udział w wypadku drogowym.

Jeżeli wybierzesz Hattons Solicitors, aby reprezentowali Twoją sprawę, nasz zespół prawny zapewni, że wszystkie Twoje obrażenia zostaną zbadane nie tylko pod kątem krótkoterminowym lecz także długoterminowym tak, że wszystkie trwałe skutki wypadku i doznane przez to obrażenia będą wliczone w raporty medyczne i dołączone do roszczeń. Gdzie będzie to konieczne, zaaranżujemy prywatne leczenie medyczne, takie jak, np: fizjoterapię, aby zapewnić Ci szybszy powrót do zdrowia.

Zdedykowany Twojej sprawie prawnik i monitorowanie sprawy poprzez internet

Na czas sprawy zostanie Ci przydzielony całkowicie oddany Twojej sprawie prawnik. Dodatkowo będziesz w stanie korzystać z łatwego w obsłudze internetowego monitoringu sprawy w zaciszu swojego domu.

Hattons Solicitors reprezentuje swoich klientów w oparciu o zasadę ‘No Win- No Fee’ czyli ‘Nie Wygrywasz – Nie Płacisz’, ponadto pierwszą konsultację zmierzającą do wstępnej oceny zasadności ubiegania się o odszkodowanie, nasza kancelaria udziela całkowicie bezpłatnie.

Jedym z filarów usług kancelarii Hattons Solicitors jest prawo pracy. Oferujemy wszystkim naszym klientom, kompetentne i fachowe porady prawne w zakresie prawa pracy tj:

  1. Dyskryminacja w miejscu pracy (np. na tle rasowym, płci itp)
  2. Bezprawne i niesłuszne zwolnienie z pracy
  3. Postępowanie dyscyplinarne, procedura Grievance
  4. Prawa pracownicze (m.in prawo do minimalnego wynagrodzenia, urlopu, prawa macierzyńskie itp)
  5. Naruszenie warunków umowy o pracę/Dochodzenie roszczeń z tytułu łamania postanowień umów o pracę (np. czas pracy, wynagrodzenie itp)
  6. Prześladowanie w pracy (bullying, napastowanie seksualne itp)
  7. Reprezentacja przed sądem pracy ( Employment Tribunal)
  8. Oraz inne kwestie prawne

Pamiętaj, nasza organizacja to doświadczenie i skuteczność oraz zadowolenia każdego klienta. Poniżej znajduje się lista niektórych tylko spraw, z którymi Hattons Solicitors może Ci pomóc:

Jeżeli masz problemy w jakiejkolwiek innej sprawie prawnej, która nie jest na podanej wyżej liście, proszę skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, czy możemy Ci pomóc. Proszę skontaktuj się już dziś z Hattons Solicitors, którzy współpracują z ProTranslations i rozmawiaj bezpośrednio z polskim przedstawicielem. Aby umówić się na wstępną ,bezpłatną konsultację prawną i aby dowiedzieć się, czy możesz złożyć wniosek o roszczenie skontaktuj się z ProTranslations pod numerem telefonu 0800 8400 830, lub poprzez email protranslates@yahoo.co.uk

Polskie Tłumaczenie

We are proud to be accredited by

Resolution Logo Personal Injury Logo Resolution Specialist Logo Lexcel Logo Legal Aid